EKOLOGICKY | EKONOMICKY | EXPRESNĚ

PROJEKT "ZELENÁ DIPLOMKA"

Vážení zákaznící, návštěníci našeho webu.

Projekt "zelená diplomka" je zaměřen na absolventy všech druhů škol a způsobů studia, které vyžadují vypracování závěrečné práce v písemné podobě.

Knihařství KODEX - RoyalPrint, které je realizátorem tohoto projektu, Vám nabízí alternativu při konečném zpracování, tisku a vazbě Vaší práce.

Dvacet pět let zkušenotí se zakázkovým tiskem a vazbami knih, výběr vhodných a kvalitních materiálů, nejmodernější ekologický způsob tisku na produčních strojích XEROX ColorQube a precizní ruční zpracování vazeb spolu s individuálním přístupem ke každé zakázce Vám přináší úsporu času i peněz. Na rozdíl oproti klasickým "Copy shopům" vážeme práce pro každéhé zákazníka individuálně přímo v jedné z našich provozoven - Ekologicky, Ekonomicky a Expresně.

Klasické zpracování Vašich prací do pevných desek s neomezeným rozsahem potisku desek a hřbetu přesně podle předpisu jednotlivých škol je samozřejmostí. Projekt  "Zelená diplomka" však přináší i něco navíc:

přednosti projektu

Využití voluminézního papíru dává Vaší práci vzhled profesionálně zpracované knihy. Při stejné gramáži papíru má tisk brilantější barvy a méně prosvítá.

*

Možnost oboustranného tisku přínáší výraznou úsporu papíru

*

Technologie tisku XEROX ColorQube zajišťuje skvělé výsledky a přitom nezatěžuje životní prostředí ozónem, odpadovými platsy a chemikáliemi jako jiné druhy digitálního tisku

*

 Šitá vazba umožňuje dokonalé otevírání knih až do hřbetu, splňuje požadavky na nerozebiratelnou vazbu a na rozdíl od kanálkových nebo termovazeb je šetrná k žiovnímu prostředí. (Šitá vazba je možná pouze při oboustranném tisku).

*

Desky vazeb vyrábíme ručně přímo v naší provozovně. Využíváme kvalitní a ekologicky zpracované materiály.

*

Potisk desek provádíme bílou, stříbrnou nebo zlatou barvou. Na rozdíl od ražby kovem se jedná o bezodpadovou a enegrgeticky úspornou technologii.

 

UV technologie

Na rozdíl od klasického tisku (barvy na základě rozpoštědel), barvy vytvrzované UV zářením, tisk do podkladového materiálu doslova „zataví“. UV tisk je barvostálý, odolný proti poškrábání a vzhledem k extrémně pevné struktuře vytvrzených barev není potřeba žádná dodatečná laminace.

Díky technologii UV LED (malý příkon a dlouhá životnost UV diod) lze tisknou ekologicky a s malými provozními náklady.

TARGET  (Europapier)

Tiskový papír s vysokou bělostí 161CIE při jehož výrobě je použita nejkvalitnější eukalyptová celulosa a svými parametry převyšuje kvalitu standardních 80g kopírovacích papírů.
Vyšší objem a pevnost zaručuje vynikající průchodnost strojem. Při výrobě 75g papíru je snížena spotřeba dřeva, vody, energií a je nižší odpad, což pozitivně ovlivňuje vztah k životnímu prostředí.
Výrobce: Grupo Portucel Soporcel Gramáž: 75 g Balení: 500 listů

BLAHOVIČNÍK

jinak česky nazývaný též eukalyptus, je rod obsahující více než 700 druhů subtropických až tropických stromů nebo keřů z čeledi myrtovitých původem z Austrálie, kde také tvoří 95 % lesů. Některé druhy blahovičníků se dobře aklimatizovaly na březích Středozemního moře.

V Portugalsku byly vysázeny obrovské lesy na výrobu papíru. Byly rovněž vysazeny v severní Africe, včetně Alžírska, Maroka v Libye a Tuniska. Pěstuje se zejména pro aromatické látky v listech a dřevo. Roste enormně rychle, v závislosti na klimatu, 3–10 m za rok.

 

Tiskové zařízení Xerox ColorQube™

Námi používaná technologie tisku se vyznačuje průlomově nízkými náklady na a ekologickým provozem, aniž by se snížila kvalita zobrazení nebo výkonnost.

Celkové efektivita barevného tisku je až o 62 procent vyšší než u barevných laserových tiskáren. Současně nová zařízení omezují díky bezkazetové technologii (Cartridge Free) dopad tisku na životní prostředí.

 

 

Kontakt

Projekt ZELENÁ DIPLOMKA realizuje: Knihařství KODEX - RoyalPrint

objednavky@diplomky.info

PROVOZOVNA:
______________________________________

SOUKENICKÁ 11, Praha 1
( v blízkosti Nám. Republiky )
______________________________________

257 22 00 19
222 23 26 56
774 52 52 77
______________________________________

PROVOZNÍ DOBA:
Pondělí - Pátek: 8:00 - 18:00

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop